2 Skulpturen "Hl. Damian und Hl. Kosmas", 1 Blumenzierstück
aus Lindenholz geschnitzt, gefasst, Höhe ca. 25 und 21 cm, tlw. beschädigt
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
05.03.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.02. - 05.03.2014 |