Glockenblumen-Brosche
Gold 750, Altschliffbrillanten und Diamanten zus. ca. 0,60 ct, Rubine und synthetische Spinelle, 25,1 g øG23
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
05.03.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 950,-
Glockenblumen-Brosche
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 05.03.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.02. - 05.03.2014 |