Brillant Damenring zus.1,00 ct
Weißgold 585, Brillanten auch seitlich gefasst, RW ca. 57, 6,1 g, Schiene mit Innennoppenøg6
06.11.2017 - 15:51
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 06.11.2017 - 15:51 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.10. - 06.11.2017 |