Altschliffbrillantring, zus. ca. 0,65 ct
Weißgold 585, RW 57, 3,5 gøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
13.02.2018 - 16:08
- Vyvolávací cena:
Weißgold 585, RW 57, 3,5 gøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.02.2018 - 16:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |