Erwin Lang *
(Wien 1886-1962) Geiger, handsigniert Erwin Lang, Radierung, Stockgröße 54 x 40 cm, verglast, gerahmt, Rahmen abgerieben
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.11.2017 - 14:36
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Erwin Lang *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.11.2017 - 14:36 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 23.10. - 31.10.2017 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)