Anton Faistauer
(St. Martin/Lofer 1887-1930 Wien) "Zilli", unsigniert, Lithographie in Farbe, Bildausschnitt 37 x 28 cm, vom Verlag der Gesellschaft für Vervielfältigende Kunst-Wien, Passepartout, unter Plexiglas, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
06.11.2017 - 14:57
- Vyvolávací cena:
Anton Faistauer
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.11.2017 - 14:57 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 23.10. - 31.10.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 360,- -
Vyvolávací cena: