Franz Hoffelner
(Wien 1875-1936) Abendstimmung am See, signiert F. Hoffelner, Aquarell auf Karton, 13 x 18 cm, gerahmt, (Hu)
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
29.01.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Franz Hoffelner
Expert: Dr. Brigitte Huck
Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.01.2014 - 14:00 |
Prohlídka: | 24.01. - 29.01.2014 |
Další objekty umělce
Cena:
EUR 330,- -
Cena:
EUR 170,-