Carl Franz Haunold
(Wien 1832-1911) Felsige Landschaft, monogrammiert, Öl/Malkarton, Bildausschnitt 16 x 23 cm, gerahmt, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
10.02.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Carl Franz Haunold
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 10.02.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 27.01. - 10.02.2014 |