Diamantdamenring zus. ca. 0,60 ct
Gold Weißgold 585, Altschliffbrillanten, Altschliffdiamanten, RW 50, 5,3 gøg5
13.02.2018 - 16:26
- Vyvolávací cena:
EUR 360,-
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.02.2018 - 16:26 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |