Brillantarmkette zus. ca. 0,70 ct
Weißgold 585, Länge ca. 20 cm, Steckschließe, Sicherheitsverschlüsse, 27,8 gøg28
13.02.2018 - 16:28
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.02.2018 - 16:28 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |
Položky z jiných aukcí
- PKW "VW Golf Variant Trendline 1.9 TDI DPF",
- Gamshaupt-Jagdtrophäe
- Künstler, Mitte 20. Jh.
- Karatschoph, Südwestkaukasus, ca. 248 x 148 cm,