5 variierende Tonkrüge
spätes 19/ Anfang 20. JH, teilweise beschädigt und gering ausgeschartet.
Expert: Günther Minichreiter
31.10.2017 - 15:55
- Vyvolávací cena:
5 variierende Tonkrüge
Expert: Günther Minichreiter
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 31.10.2017 - 15:55 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.10. - 31.10.2017 |