Ernst Fuchs *
(Wien 1930-2015) Männlicher Akt, Radierung in Farbe signiert Ernst Fuchs, Nr.154/297 ca. 53 x 32 cm. gerahmt etwas fleckig
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
31.10.2017 - 16:17
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Ernst Fuchs *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 31.10.2017 - 16:17 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.10. - 31.10.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 18.000,- do EUR 30.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 4.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.400,-