Altschliffbrillantring zus. ca. 0,60 ct
Gold/Weißgold 585, RW 61,5, 3,3 g, 1 Stein mit OberflächenmerkmalenøG3
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
13.02.2018 - 16:36
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 13.02.2018 - 16:36 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | Exhibition: online |