Brillantsolitär
Gold 585, Altschliffbrillant, ca. 0,45 ct, RW 66, 4,2 gøg4
27.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 27.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.01. - 25.01.2014 |