Brillantsolitär
Weißgold 750, Altschliffbrillant. ca. 0,45 ct, RW 58, 3,4 g øg3
Expert: Wolfgang Dany
Wolfgang Dany
+43-1-3327178
wolfgang.dany@dorotheum.at
27.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantsolitär
Expert: Wolfgang Dany
Wolfgang Dany
+43-1-3327178
wolfgang.dany@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 27.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.01. - 25.01.2014 |