Brillantkreuz
Gold Weißgold 585, Altschliffbrillant ca. 0,25 ct, Handarbeit, 4,9 gøg5
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
27.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Brillantkreuz
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 27.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 20.01. - 25.01.2014 |