Hans Piccotini *
(Villach 1943-2008) "Ohne Titel", signiert, Mischtechnik auf Papier, 50 x 34,5 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2017 - 14:05
- Vyvolávací cena:
Hans Piccotini *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.11.2017 - 14:05 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.10. - 02.11.2017 |