Salvador Dali *
(Figueras 1904-1989) "Alpes" Französische Eisenbahnen, Ofsetlithographie in Farbe, drucksigniert Dali 1969, ca. 98 x 62 cm. Gebrauchsspuren
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
22.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 80,-
Salvador Dali *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 22.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 11.01. - 22.01.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,- -
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: