Johann Wieltschnig-Holzfeind
(Wernberg/Kntn.1949 geb.) "Ohne Titel", signiert Wieltschnig, datiert 1992, Acryl auf Leinwand, 80 x 70 cm, gerahmt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2017 - 15:03
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Johann Wieltschnig-Holzfeind
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.11.2017 - 15:03 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.10. - 02.11.2017 |