Karl Korab *
(Falkenstein 1937 geb.) Farbsiebdruck, "Landschaft", signiert Korab, datiert 96, mit E. A. beschriftet, 38 x 48 cm, gerahmt, verglast, Passepartout und Glas partiell verschmutzt, Papier leicht fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2017 - 15:07
- Vyvolávací cena:
Karl Korab *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.11.2017 - 15:07 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.10. - 02.11.2017 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 3.400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 150,- -
Vyvolávací cena: