Maler um 1990
"Adam und Eva", links unten signiert und datiert R Svero (19)90, Öl auf Leinwand, ca. 72 x 91 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
22.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Maler um 1990
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 13.01. - 22.01.2014 |