Adolf Frohner *
(Groß Inzersdorf 1934-2007) "Ziel", rechts unten signiert Frohner, nummeriert 82/100, Radierung in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 54 x 42 cm, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
22.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Adolf Frohner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 13.01. - 22.01.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 260,- -
Vyvolávací cena: