Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Lípa za stodolou, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1962), suchá jehla/papír, 182 x 140 mm
09.11.2017 - 19:00
- Dosažená cena: **
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Datum: | 09.11.2017 - 19:00 |
Místo konání aukce: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Prohlídka: | 19.10. - 09.11.2017 |