Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Rebeka, signováno vpravo dole tužkou Reynek, nedatováno (1955), lept a suchá jehla s monotypem/papír, 247 x 176 mm
09.11.2017 - 19:00
- Dosažená cena: **
CZK 160.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 25.000,-
Aukce: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Datum: | 09.11.2017 - 19:00 |
Místo konání aukce: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Prohlídka: | 19.10. - 09.11.2017 |
Ukázat výsledky aukce
- Perserteppich-Loribaf,
- 3-teiliges Tintenzeug, Marke "Augarten"
- Klebinger * (recte Michael Reisinger
- Errichtung des Reiterdenkmals für Josef II. am Josephsplatz 1806