Damenring
Gold 585, zweifärbig, Altschliffbrillant ca. 0,30 ct,8,3 g, Rw 48øg8
20.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 20.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 13.01. - 18.01.2014 |