Eugene Antoine Samuel Lavieille
(1820-1889) zugeschrieben/attributed Frühlingslandschaft mit Fuhrwerk, Öl auf Holz, 26,5 x 45 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
14.01.2014 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 779,-
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 14.01.2014 - 14:00 |
Prohlídka: | 09.01. - 14.01.2014 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)