Reynek Bohuslav (Petrkov 1892 - 1971 Petrkov)
Zajíček, signováno vpravo dole tužkou Reynek, vlevo dole číslováno tužkou 14/20, nedatováno (1949), suchá jehla/papír, 162 x 94 mm
09.11.2017 - 19:00
- Dosažená cena: **
CZK 84.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Bohuslav Reynek 99+1 |
Datum: | 09.11.2017 - 19:00 |
Místo konání aukce: | Kolowratský palác, Ovocný trh 6, Prague 1 |
Prohlídka: | 19.10. - 09.11.2017 |
Ukázat výsledky aukce
- Jan Wyck
- Jimmy Choo Silver Zeta Clutch
- Eduard Stellmacher (1868-1932), Vase mit zwei Enten, Modellnummer: 16 (Firmenkatalog von 1905), Modell und Dekor: 1905, Ausführung: Eduard Stellmacher & Co., Porzellanfabrik und Kunstkeramische Industriewerke, 1905-12
- Sachsen, Friedrich August II.1836-1854
- Viktor Planckh