Arthur Heyer
(Haarhausen 1872-1931 Budapest) Zwei weiße Katzen, signiert Heyer A., Öl auf Leinwand, 40 x 50 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
14.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Arthur Heyer
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 14.01.2014 - 14:00 |
Prohlídka: | 09.01. - 14.01.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena: