Brillantring
Gold 580, Altschliffbrillant ca. 0,75 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 5,8 g, RW 57 øx
13.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 13.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.01. - 11.01.2014 |
Položky z jiných aukcí
- Omega Seamaster 30
- gestempelt - Österr. Nr. 23 violett,
- Manschetten "St. Hubertus"