Wolfgang Hutter *
(Wien 1928 geb.) Ohne Titel, Lithographie in Farbe 60 x 70 cm. signiert Nr. 900/999
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
08.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Wolfgang Hutter *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 08.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 21.12. - 08.01.2014 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.500,- -
Vyvolávací cena: