Diamantring
Gold 585, ein Altschliffbrillant, zwei Altschliffdiamanten zus. ca. 0,45 ct, RW 57, 6,9 gøG7
30.10.2017 - 15:33
- Vyvolávací cena:
Diamantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 30.10.2017 - 15:33 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.10. - 30.10.2017 |