Brillantallianzring
Gold ca. 580, Brillant im Übergangsschliff ca. 0,15 ct, zwei Saphire, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 58, 5,2 g øG5
30.10.2017 - 15:38
- Vyvolávací cena:
Brillantallianzring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 30.10.2017 - 15:38 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.10. - 30.10.2017 |