Brillantanhänger "Skorpion"
Gold 585, Brillanten zus. ca. 1,00 ct, monogrammiert, 18,1 gøg18
Expert: Alexander Wolf
Alexander Wolf
01/492 07 34
lugnercity@dorotheum.at
30.10.2017 - 15:51
- Dosažená cena: **
EUR 700,-
- Vyvolávací cena:
EUR 700,-
Brillantanhänger "Skorpion"
Expert: Alexander Wolf
Alexander Wolf
01/492 07 34
lugnercity@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 30.10.2017 - 15:51 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.10. - 30.10.2017 |