Damenring
Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,80 ct, 1 Kulturperle, RW 62, 10,2 g, Tragespurenøg10
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
08.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Damenring
Expert: Manuela Hirner
Manuela Hirner
+43 0732-790016
manuela.hirner@dorotheum.at
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 08.01.2014 |