Robert Kasimir *
(Wien 1914-2002) "Gebirgslandschaft", links unten (unter dem Rahmen) signiert Robert Kasimir, Öl auf Leinwand, ca. 50 x 40 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
08.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Robert Kasimir *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 08.01.2014 |