Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Betitelt "Eva", links unten signiert und datiert Augustiner 30.7.(19)84, aquarellierte Kohlezeichnung auf Papier, ca. 50 x 66 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
08.01.2014 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Werner Augustiner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 08.01.2014 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.01. - 08.01.2014 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 380,- -
Werner Augustiner *, 2 Bilder:
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 130,-