6 kleine Löffel
Silber 812 (13 Lot), österr. Beschauzeichen 1844, 129,9 g, Monogramm E. U., in Etui, dieses beschädigtøx
30.10.2017 - 16:28
- Vyvolávací cena:
EUR 130,-
6 kleine Löffel
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a náramkové |
Datum: | 30.10.2017 - 16:28 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.10. - 30.10.2017 |