Hans (Jean) Cais*
(geb. 1929 Breitenstein am Semmering) New York, signiert, datiert J. Cais 1972, Öl auf Leinwand, 68 x 81,5 cm, gerahmt, abgerieben, bestoßen, (159)
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
23.12.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans (Jean) Cais*
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 23.12.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 16.12. - 20.12.2013 |