Čís. položky 7000

Konvolut von 3 SalzburgAnsichten: a)

Georg Pezolt (Salzburg 1810 - 1878) Brücken-Ansicht gegen Kapuzinerberg, Lithografie aus "Die interessantesten Puncte aus Salzburg ...", 1837 - 39; b) Petersfriedhof und Festung, Stahlstich v. E. Höfer nach J. M. Bayrer, Mitte 19. Jhdt. c) Portal der NonnbergKirche und Mutter mit Kind, Stahlstich von J. Poppel nach M. Kurz, Mitte 19. Jhdt.; jeweils ca. 15 x 10 cm, b) fleckig, jeweils Passepartout, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

19.12.2013 - 14:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Um?ní, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 19.12.2013 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 13.12. - 19.12.2013

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.