Brillantohrringe
Weißgold 750, herzförmig ausgefasst, Brillanten zus. ca. 1,10 ct, 5,8 g øG5
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
18.12.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 650,-
- Vyvolávací cena:
EUR 650,-
Brillantohrringe
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 18.12.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 09.12. - 18.12.2013 |