Reinold,
Pseudonym für Josef Steiner (Kamenitzky) Wien, 1910-1982, Die Weinprobe, Öl auf Leinen signiert Reinold 58 x 48 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.12.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Reinold,
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.12.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.12. - 18.12.2013 |