Paul Flora *
(Glurns 1922-2009 Innsbruck) Ohne Titel, Radierung signiert Flora, 64/95, 29,5 x 39,5 cm. gerahmt, verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
18.12.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Paul Flora *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 18.12.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.12. - 18.12.2013 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: