ERNST FUCHS "Jesus Pantokrator"
Anhänger, Gold 750, Brillanten zus. ca. 0,60 ct, rückseitig signiert, nummeriert "A 182", 52,4 gøg52
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
11.12.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.12.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 11.12.2013 |