Franz Xaver Neuhuber *
(Bad Ischl 1909-1999 Salzburg)"Waldlandschaft", links unten signiert F. X Neuhuber, Aquarell auf Papier, ca. 52 x 68 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
11.12.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Franz Xaver Neuhuber *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.12.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 02.12. - 11.12.2013 |