Oskar Kokoschka, Pöchlarn 1886 - 1980 Villeneuve*
"Old" Porttrait, Radierung, handsigniert O Kokoschka, Nr. 68/100, 15,8 x 9,8 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.12.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 280,-
- Vyvolávací cena:
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Váno?ní aukce - Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 04.12.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.11. - 04.12.2013 |