Max Snischek *
(Dürnkrut 1891-1958 Hinterbrühl, Ausbildung an der Wiener Kunstgewerbeschule unter Rosalie Rothansel) zugeschrieben Dürnstein in der Wachau, monogrammiert M. S., Mischtechnik auf Malkarton, Bildausschnitt 47,5 x 62,5 cm, braun gebeizter Holzrahmen, verschmutzt, abgerieben, Rahmen bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.12.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.207,-
- Vyvolávací cena:
Max Snischek *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Graz - Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 05.12.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 18.11. - 03.12.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)