Otto Muehl *
(Grodnau 1925-2013, Studium an der Akademie der Bildenden Künste in Wien) Tanzende, signiert, datiert m 9.10.82, Farbkreide auf Papier, Blattgröße 45 x 31,5 cm, Passepartout, verglast gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
05.12.2013 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.596,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-
Otto Muehl *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Graz - Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 05.12.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 18.11. - 03.12.2013 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)