Marc Chagall *
(Witebsk 1889-1985 Saint Paul de Vence) Ohne Titel, Lithografie, Bildausschnitt 36 x 25,5 cm, Passe partout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
11.11.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 11.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 04.11. - 08.11.2013 |