Čís. položky 1389

Peter Tölzer *

Peter Tölzer * - Moderní

(b. Vienna 1910) Composition, circa 1928, gouache on paper, image size 32 x 23 cm, sheet size 35 x 26.5 cm, framed, (K)

Compare in catalogue: Die Gefühlsabstraktion, Die gegenstandslose Welt der bildenden Kunst in Österreich 1913–1935, eine Ausstellung aus Beständen des Archives der Hochschule für angewandte Kunst in Wien, Galerie Freiberger Mürzzuschlag 1987, Hochschule für angewandte Kunst, Vienna, Heiligenkreuzerhof 1988, p. 21

Provenance: Private Ownership, Vienna

Expert: Mag. Elke Königseder Mag. Elke Königseder
+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

28.11.2013 - 18:00

Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.200,-

Peter Tölzer *

+43-1-515 60-358

elke.koenigseder@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Moderní
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.11.2013 - 18:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.11. - 28.11.2013

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.