Salvador Dali *
(Figueras 1904-1989) "Die Geliebte ist schön" Lithographie in Farbe, drucksigniert "Dali" Prägestempel Dali Edition Levien & Levine, Nr. 1257/2000, gerahmt, verglast
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
13.11.2013 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 225,-
- Vyvolávací cena:
Salvador Dali *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti, Klenoty |
Datum: | 13.11.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 28.10. - 13.11.2013 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-